Skip Navigation Links наука
освіта
техніка
прогрес
Газета заснована у квітні 1997 р.
Пропустити посилання переходів
Випуски газети
Окремі статті
Фотогалерея
Редакція
Пропустити посилання переходів
Окремі статті 2020 року
Окремі статті 2018 року
Окремі статі 2017 року
Окремі статті 2016 року
Окремі статті 2015 року
Окремі статті 2014 року
Окремі статті 2013 року
Окремі статті 2012 рокуExpand Окремі статті 2012 року
Окремі статті 2011 року
Окремі статті 2010 року
Окремі статті 2009 року
Кро­ки що­до ви­хо­ду на євро­пейсь­кий ри­нок 
 
 
На початку грудня в Києві відбулася дводенна Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція Національної мережі трансферу технологій NTTN до європейських мереж».

У перший день роботи конференції під головуванням національного координатора мережі NTTN Сергія Єгорова відбувся сертифікаційний семінар за участю співробітників вищих навчальних закладів, наукових установ та організацій. По його закінченню учасники семінару отримали сертифікати технологічних менеджерів Національної мережі трансферу технологій NTTN.

Другого дня було проведено пленарне засідання, дві тематичні секції та круглий стіл на тему «Практичні аспекти участі університетів в Європейській мережі підтримки підприємництва EEN». На пленарному засіданні виступили заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха, ректор Національного транспортного університету Микола Дмитриченко, президент Фундації СEASC (Польща) Микола Смолінський, проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Вижва, головний спецiалiст Агентства з інновацій та технологічного трансферу (Республіка Молдова) Вадим Яцкевич.

Під час роботи конференції, з метою реалізації пункту 325 Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на 2014—2017 роки, Міністерство освіти і науки України в особі заступника міністра
М. Стріхи, Центр трансферу технологій Академії технологічних наук України в особі директора С. Єгорова та Київський національний університет імені Тараса Шевченка в особі проректора С. Вижви підписали Меморандум про співробітництво щодо інтеграції Національної мережі трансферу технологій (NTTN) з Європейською мережею підприємств (EEN).

   
Президія НАН України © Макетний зразок
  This Website is best available with Microsoft Internet Explorer 6.0+