Skip Navigation Links наука
освіта
техніка
прогрес
Газета заснована у квітні 1997 р.
Пропустити посилання переходів
Випуски газети
Окремі статті
Фотогалерея
Редакція
Пропустити посилання переходів
Окремі статті 2020 року
Окремі статті 2018 року
Окремі статі 2017 року
Окремі статті 2016 року
Окремі статті 2015 року
Окремі статті 2014 року
Окремі статті 2013 року
Окремі статті 2012 рокуExpand Окремі статті 2012 року
Окремі статті 2011 року
Окремі статті 2010 року
Окремі статті 2009 року
Юні ма­те­ма­ти­ки вий­ш­ли на фінішну пря­му 
 
 

Команда-переможниця зі своїм керівником
Андрієм ЮРЧИШИНИМ

Нещодавно Львівський національний університет імені Івана Франка зустрічав учасників обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора М. Й. Ядренка — видатного українського математика і педагога, члена-кореспондента НАН України, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України та премії НАН України ім. М. М. Крилова, професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який і заснував олімпіадний та турнірний рух юних математиків України.

Учасниками цьогорічного турніру стали 11 команд, 56 учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова та області. В організації та роботі журі турніру взяли участь викладачі, аспіранти, студенти механіко-математичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету «Львівська політехніка», вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, а також науковці Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. C. Підстригача НАН України.

Найвагоміші досягнення – в заліку команд Сокальської МАН та Львівської обласної МАН учнівської молоді, Миколаївського та Яворівського районів, які вийшли у фінал. Команди продемонстрували цікаві та творчі підходи до розв’язування задач. Добру командну гру, вміння вести дискусію та працювати в ролях опонента, рецензента, доповідача показали учні Львівської обласної МАН та Яворівського району, які посіли почесні перші місця. Другі місця отримали команди Сокальської МАН та Миколаївського району, треті — команди Стрийського міського наукового товариства учнів та МАН Самбірського району.

Було відзначено високий рівень підготовки команд та організації турніру, яким упродовж багатьох років опікується Львівська обласна Мала академія наук (директор – Іванна Бородчук, заступник директора, відповідальна за напрям із математики – Ольга Руда).

   
Президія НАН України © Макетний зразок
  This Website is best available with Microsoft Internet Explorer 6.0+