Skip Navigation Links наука
освіта
техніка
прогрес
Газета заснована у квітні 1997 р.
Пропустити посилання переходів
Випуски газети
Окремі статті
Фотогалерея
Редакція
Пропустити посилання переходів
Окремі статті 2020 року
Окремі статті 2018 року
Окремі статі 2017 року
Окремі статті 2016 року
Окремі статті 2015 року
Окремі статті 2014 року
Окремі статті 2013 року
Окремі статті 2012 рокуExpand Окремі статті 2012 року
Окремі статті 2011 року
Окремі статті 2010 року
Окремі статті 2009 року
По­пу­ля­ри­зація на­уки в Ма­ло­польсь­ку ніч 
 
 
Уряд Малопольського воєводства (Польща) за підтримки рамкової програми Європейського союзу спільно з освітніми на науковими установами регіону щороку проводить «Малопольську ніч науковців». Її мета – популяризація в суспільстві професії науковця, дослідника.

Цього року на 8-й за рахунком захід, який відбувся наприкінці вересня в Кракові, було запрошено делегацію випускників, вихованців та викладачів Львівської обласної Малої академії наук. У складі делегації був і старший науковий співробітник Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України Михайло Симотюк.

Члени делегації взяли участь у науково-популярних презентаціях, що відбулися в Ягеллонському університеті, Академії гірничо-гутнічій, а також в Інституті судово-медичних експертиз. На зустрічі з маршалком Малопольського воєводства було особливо наголошено на важливості фундаментальних і прикладних наукових розробок та необхідності підготовки високо-кваліфікованих науковців, винахідників і програмістів. Було відзначено, що лише у Кракові навчається понад 3 тисячі українських студентів, які отримали високий рівень підготовки в українських школах та продовжують сумлінно здобувати знання в Польщі.

Присутні висловили побажання, щоб аналогічні заходи з популяризації науки відбувалися в Україні, адже для цього наша держава має величезний потенціал.

   
Президія НАН України © Макетний зразок
  This Website is best available with Microsoft Internet Explorer 6.0+