Skip Navigation Links наука
освіта
техніка
прогрес
Газета заснована у квітні 1997 р.
Пропустити посилання переходів
Випуски газети
Окремі статті
Фотогалерея
Редакція
Пропустити посилання переходів
Окремі статті 2020 року
Окремі статті 2018 року
Окремі статі 2017 року
Окремі статті 2016 року
Окремі статті 2015 року
Окремі статті 2014 року
Окремі статті 2013 року
Окремі статті 2012 рокуExpand Окремі статті 2012 року
Окремі статті 2011 року
Окремі статті 2010 року
Окремі статті 2009 року
На­ука і спорт — по­руч 
 
 
 У запалі гри
 День фізичної культури і спорту, що традиційно відзначають в Україні у другу суботу вересня, став для співробітників Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова НАН України подвійним святом. Напередодні ми урочисто відкрили сучасний майданчик для міні-футболу. На думку фахівців з міні-футболу, він уже ввійшов до трійки кращих у столиці.

А почалося все з того, що в профспілковому комітеті інституту задумалися: що реально можна зробити із старого, закинутого всіма спортивного майданчика на території установи, який поступово перетворився у засмічену автостоянку. Вирішили, що було б добре «реанімувати» його, вдихнувши в нього, так би мовити, нове життя. Відшукали інвестора, який взяв в оренду цю «матеріальну цінність», вклав у її реконструкцію кошти, в результаті чого з’явився сучасний майданчик для міні-футболу. Він має гарне покриття, освітлення, тому може працювати цілодобово.

Тепер на цьому новітньому полі будуть тренуватися і співробітники інституту, й орендатори матимуть свій час у вечірні години. Крім того, за спільною ініціативою профкому інституту та Голосіївської районної у
м. Києві державної адміністрації певний час виділяємо для занять дитячих футбольних секцій і діток, котрі мешкають у нашому мікрорайоні. Для маленьких киян тренування будуть безкоштовними.

Заступник директора Інституту фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова Микола Сипко та голова Голосіївської райдержадміністрації Микола Даневич урочисто перерізали червону стрічку, давши таким чином старт спортивному майданчику і побажавши спортивних успіхів усім, хто прийде змагатися сюди. Відразу ж після відкриття відбулося дві товариські гри з міні-футболу. Змагалися між собою дитячі футбольні команди, а також збірні співробітників Інституту фізики напівпровідників та Голосіївської райадміністрації. Звісно ж, перемогою потішили своїх вболівальників науковці інституту. А отже, це маленьке свято нам вдалося.

У майбутньому ми будемо використовувати цей новітній футбольний майданчик для академічних турнірів, товариських зустрічей нашої команди з командами інших інститутів. До речі, штучне покриття футбольного поля дає змогу використовувати його і взимку, чому сприятиме снігозбиральна техніка. Принаймні в цьому запевнив присутніх голова Голосіївської райадміністрації.

 

   
Президія НАН України © Макетний зразок
  This Website is best available with Microsoft Internet Explorer 6.0+