Skip Navigation Links наука
освіта
техніка
прогрес
Газета заснована у квітні 1997 р.
Пропустити посилання переходів
Випуски газети
Окремі статті
Фотогалерея
Редакція
Пропустити посилання переходів
Окремі статті 2020 року
Окремі статті 2018 року
Окремі статі 2017 року
Окремі статті 2016 року
Окремі статті 2015 року
Окремі статті 2014 року
Окремі статті 2013 року
Окремі статті 2012 рокуExpand Окремі статті 2012 року
Окремі статті 2011 року
Окремі статті 2010 року
Окремі статті 2009 року
На­ука відкри­ває двері для мо­ло­дих 
 
 

Ігор ТОДОР зі студентами

Уже традиційним в нашому Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р. Є. Кавецького НАН України став День відкритих дверей, що відбувається в рамках щорічного Всеукраїнського фестивалю науки.

Цьогоріч нашими гостями були студенти фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка і студенти факультету біотехнології та екологічного контролю Національного університету харчових технологій. Для них ми підготували екскурсію до наукових підрозділів і Центру колективного користування науковими приладами ІЕПОР.

Крім того, гості мали змогу ознайомитися з експозицією наукових видань провідних учених інституту – засновників наукових шкіл, а також експозиції рідкісних, раритетних і коштовних книжкових видань з особистих бібліотек академіків Олександра Богомольця і Ростислава Кавецького.

Під час екскурсії студенти київських вишів, серед яких, хочеться вірити, були й майбутні науковці, ознайомилися з історією інституту та науковими школами, прослухали доповіді щодо сучасного стану експериментальної онкології, довідалися про нові методи, що їх наочно демонстрували наші співробітники. Гості цікавилися результатами досліджень у цій сфері науки й медицини, задавали чимало питань, деякі студенти виявили бажання продовжити свою наукову діяльність в ІЕПОР.

Від завідувача кафедри молекулярної фізики фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, академіка НАН України Леоніда Булавіна були висловлені подяка на ім’я директора ІЕПОР ім. Р. Є. Кавецького, академіка НАН України Василя Чехуна за проведену екскурсію та сподівання на подальшу співпрацю університету й академічного інституту.

У свою чергу, хотілося б наголосити, що проведення такого заходу було б неможливим без підтримки дирекції нашого інституту, ради молодих учених, завідувачки бібліотекою Поліни Шкатули, старших наукових співробітників відділів: протипухлинної терапії Ігоря Тодора, радіобіології та екології Олексія Главіна, конструювання засобів біотерапії раку Геннадія Діденка, а також молодих учених — Олександри Лихової та Ірини Штонь.

Ми ж, молоді науковці Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р. Є. Кавецького, переконані: такі заходи – це один із багатьох кроків до поповнення наших академічних установ обдарованою молоддю.

   
Президія НАН України © Макетний зразок
  This Website is best available with Microsoft Internet Explorer 6.0+