Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Вчені регіону
Інноваційна діяльність
Міжнародне співробітництво
Нагороди для вчених
Наукові організації
Новини
Підготовка наукових кадрів
Підрозділи центру
Про центр
Робочі матеріали
Фестиваль науки
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку

День науки 2019 р.

17 травня 2019 року у приміщенні Палацу студентів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара відбулось розширене засідання Ради Центру з нагоди святкування професійного свята вчених і працівників наукової сфери – Дня науки.

Організували і провели захід Придніпровський науковий центр НАН України і МОН України спільно з Департаментом освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Серед запрошених були провідні вчені Придніпровського регіону і члени ради Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України, молоді вчені, голови регіональних наукових семінарів, академіки та член-кореспонденти НАН України.

Відкрив та провів захід Голова Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України академіка НАН України Булат Анатолій Федорович, виступивши з вітальним словом та доповіддю про досягнення в науці Придніпровського регіону.

В ході засідання аудиторії були представлені наукові доповіді завідувача кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Дніпропетровської медичної академії МОЗ України, доктора медичних наук, професора Кобеляцького Юрія Юрійовича на тему «Сучасні аспекти болі та знеболювання», завідувача кафедри рослинництва Дніпровського державного аграрно-економічного університету МОН України, доктора сільськогосподарських наук Цилюрика Олександра Івановича на тему «Альтернативне відновлення родючості ґрунту» та старшого наукового співробітника Інституту технічної механіки НАН України і НКАУ, доктора технічних наук Прокопчука Юрія Олександровича на тему «Когнітивний поворот сучасної науки і формування нових парадигм в освіті та промисловості».       

І традиційно завершився захід врученням грамот Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та почесних грамот і подяк Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України. Окрім науковців області, подяки від Придніпровського наукового центру також отримали двоє вчених з Універсітета Сассекса, Велика Британія. Др Костянтин Блюсс отримав подяку за розробку, аналіз та практичне застосування математичних моделей біологічних систем, а саме процесів РНК-інтерференції в рослинах, що дозволило разробити біостимулятори для істотного підвищення імунитета та врожайності зернових культур. Др Юлія Киричко отримала подяку за розвиток теорії диференціальних рівнянь із запізненням, та їх застосування для моделювання інженерних та біологічних систем, що дозволило оцінити параметри режимів синхронизації в нейронних мережах і процесах експресії генів.

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України