Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Вчені регіону
Інноваційна діяльність
Міжнародне співробітництво
Нагороди для вчених
Наукові організації
Новини
Підготовка наукових кадрів
Підрозділи центру
Про центр
Робочі матеріали
Фестиваль науки
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку

День науки 2018 р.

18 травня 2018 року у приміщенні Палацу студентів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара відбулось розширене засідання Ради Центру з нагоди святкування професійного свята вчених і працівників наукової сфери – Дня науки.

Організували і провели захід Придніпровський науковий центр НАН України і МОН України спільно з Департаментом освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Серед запрошених були провідні вчені Придніпровського регіону і члени ради Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України, молоді вчені, голови регіональних наукових семінарів.

Відкрив та провів захід Голова Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України академіка НАН України Булат Анатолій Федорович, виступивши з вітальним словом та доповіддю про досягнення в науці Придніпровського регіону.

Також зі словами привітань виступили перший проректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара професора Кочубей Олександр Олексійович, голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Сергєєв Віктор Володимирович та завідувач кафедри Дніпропетровської медичної академії МОЗ України академік НАМН України Лоскутов Олександр Євгенович.

З нагоди урочистої події представниками Конструкторського бюро «Південне» був створений фільм «Історія формування і сучасні напрямки розвитку діяльності КБ «Південне», який розповідає про новітні тенденції та досягнення у ракетобудуванні.

Після урочистих привітань гості заслухали наукові доповіді доктора фізико-математичних наук Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Громова Василя Олександровича та доктора сільськогосподарських наук, професора Дніпровського державного аграрно-економічного університету Крамарьова Сергія Михайловича.

І традиційно завершився захід врученням грамот Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та почесних грамот і подяк Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України.

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України