Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Вчені регіону
Інноваційна діяльність
Міжнародне співробітництво
Нагороди для вчених
Наукові організації
Новини
Підготовка наукових кадрів
Підрозділи центру
Про центр
Робочі матеріали
Фестиваль науки
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку

День науки 2017 р.

19 травня 2017 року у приміщення Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбувся урочистий захід, присвячений святкуванню «Дня науки».

Організували і провели захід Придніпровський науковий центр НАН України і МОН України спільно з Департаментом освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Серед запрошених були провідні вчені Придніпровського регіону і члени ради Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України, молоді вчені, голови регіональних наукових семінарів.

Відкрила та вела захід начальник Управління науки та вищої освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Кравченко Любов Андріївна.

З вітальним словом та доповіддю про досягнення в науці Придніпровського регіону виступив голова ПНЦ НАН України і МОН України, академік НАН України Булат Анатолій Федорович.

Після доповіді голови ПНЦ виступили завідувач кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук Українського державного хіміко-технологічного університету, докт. техн. наук, професор Черваков Олег Вікторович з доповіддю на тему «Протикорозійні покриття для захисту металевих конструкцій і виробів» та член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри травматології та ортопедії Дніпропетровської медичної академії МОЗ України, докт. мед. наук, професор Лоскутов Олександр Євгенійович з доповіддю на тему: «Основні напрямки і результати наукових досліджень та їх втілення в галузі травматології та ортопедії». Також брав слово в.о. голови ради молодих вчених Дніпропетровської області, канд. екон. наук Іжболдін Олександр Олександрович.

Після виступів було нагородження вчених Придніпровського регіону, процедуру нагородження провів голова ПНЦ НАН України і МОН України. Вченим були вручені грамоти Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та почесні грамоти і подяки Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України.

 

 

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України