Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Секції центру
ШExpand Ш
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Щербак Святослав Андрійович 
Доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Професор кафедри технологій будівельних матеріалів, виробів і конструкцій Придніпровської державної академії будівництва і архітектури
Контакти:

Робоча адреса: 49000, м.Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а

Телефон робочий: 46-64-62

е-mаіl: admin@mail.pgasa.dr.ua
Наукова біографія

Народився  18.06.1956 р. в  м. Корець Рівненської області.

У 1978 році закінчив Дніпропетровський інженерний будівельний інститут за спеціальністю виробництво будівельних матеріалів та конструкцій.

Кандидатську дисертацію захистив на тему «Безцементні мілкозернисті бетони» у 1984 році за спеціальністю 05.23.05- будівельні матеріали та вироби у  Науково-дослідному інституті бетону та залізобетону, м. Москва. Докторську дисертацію на тему  «Наукові основи керування структурою будівелих матеріалів та виробів на основі металургійних шлаків» захистив у  2001 році за спеціальністю 05.23.05- будівельні матеріали та вироби в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури.

С.А. Щербак  має 30 років стажу викладацької та наукової діяльністі.

 

Основні наукові напрямки роботи:

1.       Переробка та використання відходів промисловості в будівництві та виробництво будівельних матеріалів та виробів;

2.       Управління процесами структуроутворення систем колоїдної дисперсності.

Основні наукові досягнення:

- ДСТУ Б В.2.7-36-95. “Цегла та камені стінові безцементні. Технічні умови”.

- ТУ 14-146-121-93. “Щебень, песок и щебеночно-песчаная смесь из шлаков силикомарганца”.

- ТУ 14-146-141-95. “Шлак гранулированный от производства марганцевых ферросплавов”.

- ТУ УВ.2.6-00186520.004-98. “Блоки шлаколиті для стін підвалів”.

- ТУ 14-146-125-98. “Материал абразивный из ферросплавных шлаков”.

Основні публікації:

1. Напрямки і перспективи використання відходів металургійної, гірничорудної та хімічної промисловості в будівництві / Большаков В.І., Бондаренко Г.М., Головко А.І., Зільберман О.Ю., Кривенко П.В., Невєдомський В.О., Нікіфоров О.П., Щербак С.А. –Дніпропетровськ: ПДАБА, 1998. -101 с.

2.    Металлургические шлаки в строительстве / Большаков В.И, Борисовский В.З., Глуховский В.Д., Кривенко П.В., Никифоров А.П., Щербак С.А.-Днепропетровск: ПГАСА, 1999. - 114 с.

3.    Структурообразование силикатных систем /Большаков В.И., Головко А.И., Коваль А.В., Мустафин Ю.И., Щербак С.А. - Днепропетровск: Gaudeamus, 2000.-112 с.

4.    Напрямки і перспективи використання відходів металургійної, гірничорудної та хімічної промисловості в будівництві (Видання друге, виправлене та доповнене). Навчальний посібник./Большаков В.І., Бондаренко Г.М., Головко А.І., Зільберман О.Ю., Кривенко П.В., Невєдомський В.О., Нікіфоров О.П., Шімон М.І., Щербак С.А. ‑Дніпропетровськ: Gaudeamus, 2000. -140 с.

 

Нагороди :

- Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (1999 р.) за роботу "Теоретичні основи, екологічні аспекти, практика переробки і використання відходів металургійної, гірничорудної та хімічної промисловості в будівництві та виробництві будівельних матеріалів",

- Лауреат премії Всесоюзної ради науково-технічних товариств(1984 р.) за роботу " Фізико-хімічні основи формування структури штучних силікатних будівельних матеріалів",

            - Лауреат премії Академії будівництва ім. В.С. Буднікова(2000 р.) за роботу "Переробка відходів металургійної промисловості в  будівельні матеріали  і  використання  їх в будівництві.
MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України