Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Секції центру
ШExpand Ш
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Шелевицький Ігор Володимирович 
Доктор технічних наук, доцент
проректор з інформаційних технологій
Криворізького державного педагогічного університету
Контакти:
Робоча адреса: 50086, пр. Гагаріна, 54, м. Кривий Ріг
Телефон робочий: 0564717403
E-mail: sheleviv@gmail.com
Наукова біографія

        Народився 17 травня 1963 року у с. Базальтове, Рівненська обл. В 1986 році з відзнакою закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації (КIIЦА) нині - Національний авіаційний університет (НАУ) за спеціальністю: "Технічна експлуатація авіаційного радіо¬електронного обладнання". Науковою роботою займається з 1983 р.
        В 1993 р. захистив кандидатську дисертацію " Розробка та дослідження методів та алгоритмів обробки вимірювальної інформації в радіоелектронних системах управління повітряним рухом" за спеціальністю "Управління в технічних системах".
        В 2005 р. захистив докторську дисертацію „Сплайн-методи і засоби аналізу і синтезу цифрових сигналів" за спеціальністю „Радіотехнічні та телевізійні системи". Фахівець у сфері інформаційних технологій. Розроблені та впроваджені програмні продукти: облік підприємців (Довгинцівський райвиконком), тарифікація (міська станція швидкої допомоги), поліграф (міський діагностичний центр), обробка даних акустичного каротажу (партія руднично-шахтної геофізики), програми для обліку роботи автотранспорту, основних засобів, складського обліку, табельного обліку, розрахунку заробітної плати, бухгалтерського обліку.
Керівник розробки й проектувальник інформаційної системи оперативного керування для міського управління охорони здоров'я (м.Кривий Ріг).
        Проектує цифрові пристрої обробки сигналів на пристроях програмованої логіки. Інші інтереси. Зелена та відновлювана енергетика, енергозбереження, історія України, громадянське суспільство.

        Основні напрямки наукової роботи:
Сфера наукових інтересів - сплайни та їх застосування для обробки даних та сигналів. В центрі уваги сплайн-методи та алгоритми реального часу.

        Основні наукові досягнення:
        Розробив метод побудови сплайнів із заданими частотними властивостями на рівномірних сітках вузлів шляхом згортки, сплайн-фільтри оптимальні за методом найменших квадратів (МНК) - LSS (Least Squares Spline) фільтри, частотно-часовий розклад і синтез сигналів за допомогою МНК сплайнів.

        Основні публікації:
1. Шелевицький І.В. Методи та засоби сплайн-технології обробки сигналів складної форми. /Під ред. Шутка М.О. -Кривий Ріг: Європейський університет, 2002 р. -304 с.
2. Шелевицкий И.В. Интерполяционные сплайны в задачах цифровой обработки сигналов. // Exponenta Pro. Математика в приложениях. 2003. -№4 -С. 42 -53.  (програми до статті)
3. Сплайн-интерполяторы сигналов. Работы-участники конкурса Simulink-моделей на Exponenta.ru
4. Шелевицький І.В., М.О.Шутко, В.М.Шутко, О.О.Колганова. Сплайни в цифровій обробці даних і сигналів. -Кривий Ріг. Видавничий дім. 2008 р. 232 с.
5. В.Хаврусь, І.Шелевицький: Забуте право на Сонце, або тепло в твоїй оселі.
Ігор ШЕЛЕВИЦЬКИЙ. Атомна енергетика і чорна металургія - що з того українцям? Дзеркало тижня № 28 (657) 4 - 10 серпня 2007.
6. Освіта в сфері інформаційних технологій, або реформа чи мімікрія.
MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України