Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Секції центру
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Пушкіна Олена Вікторівна 
Доктор юридичних наук, доцент
Контакти:

Робоча адреса: 49000, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна В.І. Леніна, 18

Телефон робочий: (056) 31-20- 48

e-mail: drec.uf@duep.edu

Наукова біографія

Народилась 11 жовтня 1963 р. у м. Краснодар, Російська Федерація.

Має дві виші освіти: у 1985 р закінчила Дніпропетровський державний університет та отримала диплом історика, викладача історії та суспільствознавства з відзнакою; у 1996 році закінчила Російську академію державної служби при Президенті Російської Федерації (Москва, Російська Федерація).

У 1992 році у Дніпропетровському державному університеті захистила кандидатську дисертацію і отримала диплом кандидата історичних наук.

У 2001 році у Російській академії державної служби при Президенті Російської Федерації (Москва, Російська Федерація) захистила кандидатську дисертацію і отримала диплом кандидата юридичних наук за спеціальністю  12.00.02 - Конституційне право; муніципальне право.

У 2002 році отримала атестат доцента кафедри право Дніпропетровського університету економіки та права (нині  Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля).

У 2003 році отримала кваліфікацію «Спеціаліста вищої категорії».

У 2008 році у Національній академії імені Ярослава Мудрого захистила докторську дисертацію за спеціальністю 12.00.02 - Конституційне право; муніципальне право та отримала диплом доктора юридичних наук.

Викладацька та наукова діяльність:

З 1997 року працює у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля. Очолювала філію Національної академії внутрішніх справ України при Дніпропетровському університеті  економіки та право (нині  Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля). З 2001 року очолює кафедру право.

З 2011 року є членом експертної ради з право при  Державній Акредитаційної Комісії з ліцензування та акредитації вищих навчальних закладів I-IV рівнів та акредитації.

Основні публікації:

Автор більше 50 наукових робіт серед яких монографії, «Сравнительный анализ Конституций Украины и России»  «Система прав і свобод людини та громадянина в Україні», навчального посібника «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина в Україні», підручника з грифом Міністерства освіти і науки України « Конституційні права свободи та обов’язки людини і громадянина в Україні» ( у співавторстві).   

Нагороди:

  • Почесна грамота Міністерства науки та освіти України (2008 р.)
  • Почесна відзнака Голови Дніпропетровської обласної ради (2008 р.)
  • Почесна грамота Дніпропетровської обласної ради (2010 р.)
MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України