Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Секції центру
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Павленко Анатолій Михайлович 
Доктор технічних наук, професор
Декан енергетичного факультету, професор кафедри промислової теплоенергетики
Дніпродзержинського державного технічного університету
Контакти:
Наукова біографія

        Народився 09.06.1963р. у м. Дніпродзержинськ     Дніпропетровської обл. Кандидатську дисертацію зі спеціальності «Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика» захистив у 1993 р. У 1996 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри промислової теплоенергетики.
        В період з 1997 р. по 2000 р. навчався в докторанті при кафедрі прикладної газової динаміки та тепломасообміну Дніпропетровського національного університету. В 2003 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності «Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика». З 2000 р. по 2002  р. працював доцентом кафедри промислової теплоенергетики Дніпродзержинського  державного технічного університету.
        З 2002 р. i до теперішнього часу - професор кафедри промислової  теплоенергетики Дніпродзержинського державного технічного університету. З 2003 року i до теперішнього часу займає посаду декана енергетичного факультету Дніпродзержинського державного технічного університету (ДДТУ).
Має загальний стаж роботи 29 років, стаж роботи у даному колективі    17 років.
         В 2008 року отримав звання академіка Академії наук вищої освіти України. A.M. Павленко організував науково - методичну роботу на енергетичному факультеті, керує та бере активну участь у створенні науково - методичної електронної бази даних енергетичного факультету, зокрема - кафедри промислової теплоенергетики по всіх дисциплінах, які викладаються кафедрою по спеціальності „Теплоенергетика”. Ним видано чотири навчальних посібника та 23 методичних розробок для студентів спеціальності "Теплоенергетика".
        A.M. Павленко успішно керує науково - дослідною роботою студентів та магістрів, роботи яких пройшли апробацію на міжнародних конференціях та опубліковані в наукових виданнях.
        A.M. Павленко керує підготовкою  аспірантів та докторантів. Під його керівництвом підготовлено та захищено сім кандидатських дисертацій. Павленко A.M. є головою Вченої ради енергетичного факультету, членом Вченої ради університету та заступником голови спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій у ДДТУ, очолює спільну з Інститутом технічної теплофізики Національної академії наук України науково - дослідну лабораторію "Теплофізика дисперсних систем".
        Має 232 наукові праці, 12 наукових монографій, 4 навчальних посібника  i 32 авторські свідоцтва на винаходи та патенти СРСР, України та Pociї, 23 методичні розробки.

        Основні напрямки наукової роботи:
        Науковий напрям роботи Павленка А.М. - тепломасообмін в складних дисперсних системах. Наукові розробки реалізуються в рамках пріоритетних напрямків розвитку науки i техніки.  Одержанні результати впроваджуються в навчальний процес за напрямком підготовки – теплоенергетика.

        Нагороди:
Павленко А.М. нагороджений  Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України  за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток наукової сфери та з нагоди Дня науки (2007рік);
має почесне звання Відмінник освіти України.

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України