Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Секції центру
НExpand Н
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Нестерець Валентин Гаврилович 
Доктор сільськогосподарських наук
Контакти:
Наукова біографія

Народився 31 липня 1942 р. в селі Чапаєвка, Пологівсьго р-ну, Запорізької обл., Україна.

У 1964 р.  закінчив  Курський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Агрономія». У 1974 р. в спеціалізованій вченій раді Одеського сільськогосподарського інституту захистив кандидатську дисертацію за темою: «Влияние сроков посева на рост, развитие, зимостойкость и продуктивность озимой пшеницы в юго-восточных районах УССР».

У 1997 році у спеціалізованій вченій раді  Інституту зернового господарства УААН присуджено науковий ступінь доктора сільськогосподарських наук, тема: «Агроекологічні та біологічні основи вирощування середньо- і низькорослих сортів озимої пшениці в південно-східному Степу України»

Основні наукові напрямки роботи:

Працює над розробкою основних елементів екологічно збалансованих систем землеробства на базі даних агроекологічної діагностики, які забезпечать стабільне одержання високоякісної продукції і розширене відтворення родючості чорноземів.

Основні наукові досягнення:

Автор 106 наукових праць.

Основні публікації:

  • Зміни клімату в південо-східній частині Степу: агрокліматичні і  техногенні фактори формування урожайності зернових  культур. // Бюлетень інституту зернового господарства УААН. – Дніпропетровськ, 2010. -  № 38 .
  • Вплив попередників, мінеральних добрив та норм висіву на урожайність пшениці озимої в південо-східній частині Степу // Хранение и переработка зерна. – 2011 р. № 3.
  • Урожайність озимої пшениці при різних технологіях і вирощування в Степу України // Бюлетень інституту зернового господарства УААН. – Дніпропетровськ, 2009. -  № 36.
MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України