Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
КExpand К
Секції центру
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Краснєнков Сергій Васильович 
Доктор сільськогосподарських наук
Інститут сільського господарства степової зони
Контакти:
Наукова біографія

Народився 6 квітня 1957 р., в с. Казанка Золотухінського р-ну Курської обл. (Російська Федерація).

Закінчив у 1979 р Курський СГІ ім. І.І. Іванова за спеціальністю «Агрономія». Кандидатську дисертацію за темою «Продуктивность сорго в зависимости от прийомов использования минеральных удобрений в северной степи Украины» захистив у 1986 р. і рішенням спецради Камінець-Подільського сільськогосподарського інституту йому присуджено ступінь кандидата сільськогосподарських наук. Доктор с.- г. н. з 2000 р. Науковий ступінь присуджено рішенням спеціалізованої вченої ради Інституту зернового господарства УААН. Тема дисертаційної роботи «Наукове обґрунтування докторської оптимізації технології вирощування сорго в умовах недостатнього і нестійкого зволоження північного степу України».

Основні наукові напрямки роботи:

Краснєнков С. В. – вчений – кормовиробник. Займається дослідженнями по вивченню біологічних особливостей і технологій вирощування зернового, цукрового, віничного сорго, сорго-суданкових гібридів, сої, амаранту, озимої віки, галеги східної, тифону, редьки олійної, багатокомпонентних сумішей і поукісних культур.

Основні наукові досягнення:

Впровадження його розробок у колективних і фермерських господарствах степової зони України дає можливість суттєво підвищити продуктивність польового кормовиробництва в посушливих умовах. Автор більше 103 наукових праць.

Основні публікації:

·      Водопотребление зернового сорго в Степи Украинской ССР // Вісник аграрної науки, 1991, № 1;

·      Вплив карбаміду, модифікованого інгібіторами нітрифікації, на продуктивність і якість зерна кукурудзи залежно від строків його внесення // Енергозберігаючі технології вирощування зернових культур у степу України  : Зб. наук. ст. Інституту кукурудзи, Дн-ськ, 1995.

·      Сорго – важливий резерв стабілізації виробництва кормів // Тваринництво України, 1998, № 8-9.

·      Вплив гідротермічних умов на продуктивність зернового сорго в північному Степу України // Вісник аграрної науки, 1999, № 8.

·      За свою працю нагороджений грамотами П’ятихатської і Дніпропетровської обласної рад народних депутатів, Української академії аграрних наук. Має дві відзнаки Міністерства аграрної політики – «Знак пошани».

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України