Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
КExpand К
Секції центру
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Корх Олександр Миколайович 
Доктор філософських наук, професор
проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи
Академії митної служби України
Контакти:

Робоча адреса: 49000, м. Дніпропетровськ, вул.  Дзержинського, 2/4
Телефон робочий: (0562)47-17-82

Наукова біографія

        Народився 31.01.1954 р. у місті Дніпропетровську. У 1981 р. закінчив філософський факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.  У 1987 р. захист кандидатської дисертації з філософії в Ленінградському державному університеті ім. Жданова. У 2002 р. захистив докторську дисертацію за спеціальністю історія філософії на  тему «Проблема індивідуалізму»  в Дніпропетровському національному університеті. У 2005 р. присвоєне вчене звання професора по кафедрі філософії.
        Науково-педагогічна діяльність починаеться з 1981 р. на посадах асистента, старшого викладача, доцента в Дніпропетровському державному університеті. З 1998 р. на посадах завідуючого кафедри, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Академії митної служби України.
        Корх О.М. - член спеціалізованих вчених рад із захисту докторських і кандидатських дисертацій з філософії та державного управління,  член Експертної ради ВАК України з філософії, політології та соціології, учасник міжнародних та вітчизняних наукових конференцій з проблем філософії, політології та митної справи,  автор біля 80 наукових робіт з історії філософії, політології та державного управління, у тому числі монографії «Індивідуалістична традиція  у західній та вітчизняній філософській думці» (Дніпропетровськ, 2000).

        Нагороди:
        За активну участь у розбудові Академії митної служби нагороджений   нагрудними знаками «Почесний митник України», «За заслуги» (2004 р.), «За сумлінну службу в митних органах» (2009 р.).

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України