Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
КExpand К
Секції центру
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Кіндратець Олена Миколаївна 
Доктор політичних наук, кандидат філософських наук, доцент
професор кафедри менеджменту організацій
Запорізької державної інженерної академії
Контакти:
Робоча адреса: 69006, м. Запоріжжя, пр.Леніна, 226
Телефон робочий: 0-61-223-83-54
e-mail: kin-el@ yandex.ru
Наукова біографія

        Народилась 15 квітня 1958 р. у с.Сокиринці, Срібнянського району Чернігівської області. В 1982 р. закінчила філософський факультет Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка. Кандидатська дисертація „Моральне виховання  працівників села в соціалістичному суспільстві”, рік захисту - 1990 р. спеціальність 09.00.02 – теорія наукового соціалізму і комунізму; захист проходив в Київському державному університеті ім.Т.Г.Шевченка. Докторська дисертація „Політичні детермінанти сталого розвитку сучасного українського суспільства;  рік захисту  2008 р.; спеціальність – політичні інститути і процеси – 23.00.02; захист проходив в Інституті держави і права ім. М.В.Корецького НАН України.

        Основні наукові напрямки роботи:
        Соціальна держава, сталий розвиток, демократизація, модернізація суспільства, геополітика, міжнародні відносини, національна безпека, глобалізація.
Має близько 80 наукових публікацій, в тому числі дві монографії, 30 статей в наукових журналах таких як: „Людина і політика”, „Політика і час”, „Віче”, „Трибуна”, „Право України”, „Політичний менеджмент”, „Соціальна психологія”, „Світогляд”.  Монографія „Формування суспільства сталого розвитку: проблеми і перспективи” (2003) в 2004 році на ІІІ Всеукраїнській книжковій виставці «Хортицькі джерела» в номінації «Шлях у майбутнє» була визнана кращим виданням наукового характеру. З 1982 року по теперішній час працює в Запорізькій державній інженерній академії на посадах асистента, доцента, професора.

        Основні публікації:
        Має близько 80 наукових публікацій, в тому числі дві монографії, 30 статей в наукових журналах таких як: „Людина і політика”, „Політика і час”, „Віче”, „Трибуна”, „Право України”, „Політичний менеджмент”, „Соціальна психологія”, „Світогляд”.  Монографія „Формування суспільства сталого розвитку: проблеми і перспективи” (2003) в 2004 році на ІІІ Всеукраїнській книжковій виставці «Хортицькі джерела» в номінації «Шлях у майбутнє» була визнана кращим виданням наукового характеру. 
1. Формування суспільства сталого розвитку: проблеми і перспективи. Наукова монографія. Видавництво ЗДІА, 2003. - 383 с.
2. Політичні детермінанти сталого розвитку. Наукова монографія Видавництво ЗДІА, 2007. - 257 с.
3. Політичні зміни і політична стабільність //Політичний менеджмент. – 2005. - №. 2.- С. 55-68.
4. Розмежування українського суспільства в процесі демократизації //Політичний менеджмент. – 2005. - № 6.- С.32-41.
5. Як забезпечити сталий розвиток? //Політика і час. – 2005. - № 9-10. – С.41-49
        З 1982 року по теперішній час працює в Запорізькій державній інженерній академії на посадах асистента, доцента, професора.

        Нагороди: 
В 2003 році нагороджена почесною грамотою управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за сумлінні роботу, досягнуті успіхи у підготовці висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність; 
В 2008 р. нагороджена почесною грамотою Виконавчого комітету Запорізької міської ради за багаторічну плідну працю; 
В 2009 р. Нагороджена грамотою Запорізької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значні досягнення у науковій діяльності, особистий внесок у науково-технічний розвиток регіону;
Неодноразово нагороджувалася грамотами Запорізької державної інженерної академії за сумлінні працю та досягнення в наукові роботі.

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України