Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Секції центру
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Дідур Володимир Аксентійович 
доктор технічних наук, професор
Контакти:

робоча адреса: м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 18

роб. тел.: (0619) 44-02-74

e-mail: didurva@mail.ru

Наукова біографія

Народився 7 вересня 1943 р. в селі Очеретня, Кривоозерського району Миколаївської області.

У 1972 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Підвищення надійності гідро розподільників гідравлічних систем с/г техніки», за спеціальністю 05.20.03 – експлуатація та ремонт с/г техніки в Білоруському центральному НДЗ механізації і електрифікації сільського господарства. У 1990 р. захистив докторську дисертацію на тему: «Методологічні основи забезпечення надійності силових гідроприводів с/г техніки» за спеціальністю 05.20.03- експлуатація і ремонт с/г техніки в Білоруському Центральному науково-дослідницькому інституті механізації і електрифікації с/г.

 Основні наукові напрямки роботи:

- раціональне використання ПММ;

- технологія переробки енергетичної біосировини;

- прогнозування надійності с/г техніки;

- виробництво та переробка рослинної сировини для біопалива, що сприяє вирішенню проблеми забезпечення аграрного сектору Запорізької області паливо-мастильними матеріалами.

Основні наукові досягнення:

Є дійсний член та член Президії Міжнародної академії аграрної освіти (м. Москва), а також з 2011 року його обрано Президентом Українського відділення Міжнародної академії аграрної освіти. Дідур В.А. є головою спеціалізованої ради К 18.819.01 за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва на протязі двох каденцій з 2005-2008 роки та з 2008-2011 рр. З 2012 року Дідур В.А. - голова спеціалізованої ради по захисту докторських дисертацій, також є членом спеціалізованої ради К 29.841.01 Луганського національного агротехнічного університету зі спеціальності 05.05.11.

Наукова діяльність:

Опубліковано більше 300 наукових праць, в тому числі п’ять  підручників та учбових посібників для вузів аграрного профілю, чотири монографії та більше 50 авторських свідоцтв та патентів України

Основні публікації:

· Дідур В.А. Виробництво біоенергетичної сировини з рицини. //Хімія, агрономія, сервіс. - №3 (295) березень. - Київ, 2010. - с. 55-59.

· Дидур В.А. Технология детоксикации семян клещевины инфракрасным облучением // Актуальні питання електрифікованих технологій АПК та прикладної біофізики. ЕТБФ – 2010: матер. міжвуз. наук.-практ. конф, м. Мелітополь, 9 – 12 червня 2010 р., ТДАТУ - Мелітополь: Люкс, 2010. – С. 85 - 87.

· Дидур В.А. Моделирование процесса сушки репродуктивных  семян масличных культур применительно к контейнерной технологии // Праці Таврійського державного агротехнологічного університету. – Вип.10.-Т.7. – Мелітополь: ТДАТУ, 2010.-С.43-53.

· Дидур В.А. Проблемы производства и использования энергетического биосырья // Известия МААО. Выпуск №6 (2008), том 2 «Экономика и организация сельскохозяйственного производства». - Санкт-Петербург, 2008. – с. 76-83.

· Дідур В.А. Внесок  колектива кафедри «гідравліка і теплотехніка» в  вирішенні проблеми енерго-ресурсозбереження в технологічних процесах АПК. //Праці ТДАТА. -Вип. 7, том 3. -Мелітополь, 2007. - с.3-15. 

 Нагороди:

1.Почесна грамота Міністерства вищої освіти України

2.Знак «За наукові досягнення»

3.Трудова відзнака «Знак Пошани»

4.Подяка Міністерства освіти і науки України

5.Знак  «Відмінник аграрної освіти та науки» ІІІ ступеню Міністерства аграрної політики України

6.Знак «Відмінник аграрної освіти та науки» ІІ ступеню Міністерства аграрної політики України

7.Почесна  грамота Міністерства аграрної політики та продовольства України за сумлінну багаторічну працю, особистий  вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для сільського господарства та з нагоди 80-річного ювілею заснування Таврійського державного агротехнологічного університету

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України