Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Секції центру
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Дашкова Ольга Юріївна 
Доктор фізико-математичних наук, професор

Контакти:

Робоча адреса: Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара,

кафедра геометрії і алгебри

е-mail: odashkova@yandex.ru

Наукова біографія

У 1987 р. закінчила Дніпропетровський державний університет, спеціальність «Математика».

У 1990 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Групи скінченного неабелевого рангу» за спеціальністю «Алгебра і теорія чисел», спецрада при Новосибірському державному університеті. У 2010 році захистила докторську дисертацію на тему «Структура нескінчено-вимірних лінійних груп та модулів над груповими кільцями», спеціальність «Алгебра і теорія чисел», спецрада при Київському університеті ім.. Тараса Шевченка.

Викладацька діяльність:

Викладає курси: Вибрані розділи теорії груп, Алгебраїчні основи теорії чисел та основи геометрії, Алгебраїчна теорія кодування, Елементи криптографії, Диференціальна геометрія.

Наукові дослідження: модулі над груповими кільцями, нескінченновимірні лінійні групи.

Основні публікації:

1.Дашкова О.Ю. Разрешимые бесконечномерные линейные группы с ограничениями на неабелевы подгруппы бесконечных рангов // Сибирский математический журнал. - 2008. - Т.49. - № 6. - С. 1280-1295.

2.Дашкова О.Ю. Бесконечномерные линейные группы с ограничениями на подгруппы, не являющиеся разрешимыми A3-группами // Алгебра и логика. - 2007.- Т.46, № 5. - С.548-559.

3.Dashkova O.Yu. On modules over group rings of locally soluble groups with rank restrictions on some systems of subgroups // Asian-European Journal.- 2010.- V.3, № 1. – P. 45-55.

4.Dashkova O.Yu. Modules over group rings of soluble groups with a certain condition of maximality // Central European Journal of Mathematics. – 2011. - V. 9, № 4. - P. 922-928.

5.Дашкова О.Ю. Модули над групповыми кольцами разрешимых групп с ранговыми ограничениями на подгруппы // Математические труды.- 2012.- Т.15, № 1. – с.74-85.

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України