Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Секції центру
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Бутиріна Марія Валеріївна 
Доктор наук із соціальних комунікацій, доцент
Завідувач кафедри  реклами та зв’язків з громадськістю Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара
Контакти:

e-mail: butyrinam@yandex.ru

Наукова біографія

У 1996 році закінчила з відзнакою Дніпропетровський державний університет, спеціальність «Журналістика».

У 2001 році в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка захистила кандидатську дисертацію на тему «Комунікативні фактори функціонування публіцистичних текстів» за спеціальністю 10.01.08 – журналістика.

У 2009 році в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка захистила докторську дисертацію на тему «Мас-медіа як середовище створення та функціонування публіцистичних текстів» за спеціальністю 27.00.01 – теорія та історія соціальних комунікацій.

Основні публікації:

1.Бутиріна М.В. Стереотипи масової свідомості: особливості формування та функціонування у медіасередовищі. - Дніпропетровськ : Слово.- 2009. – 368 с.

2.Участь у колективній монографії „Ісламські процеси у світі та в Україні: реалії та прогнози. – К.: УАР, 2011 – 201с. (сторінки 79-86, 161-175 : 1,5 д.а.).

3.Бутиріна М.В. Напрямки медіапсихологічних досліджень в контексті медіакритики / М. В. Бутиріна // Наукові записки інституту журналістики. – 2011. – Т.43. – С. 45-54.

4.Бутиріна М.В. Вплив глобалізації на характер масовокомунікаційних процесів // Вісник Харк. Націон. ун-ту ім. Каразіна. – 2009. –  № 874. – С. 9-14.

5.Бутиріна М.В. Проблема визначення об’єкта й предмета у науковій галузі «Соціальні комунікації»// Збірник праць Науково-дослідного центру періодики. Львів, 2010. Вип. 2(18). С. 300-309.

Нагороди:

- 2 місце у конкурсі «На кращу наукову, науково-методичну, художньо-публіцистичну розробку» Фонду соціального захисту й підтримки вчених України (2010 р.);

- Грамота за досягнення в галузі дослідження журналістики та масових комунікацій у номінації «Теорія» в рамках Невської премії 2011 року (2011 р.);

- Премія за 5 місце у конкурсі ісламознавчих досліджень молодих вчених України (2011 р.).

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України