Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Секції центру
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
 
Бачинський Петро Петрович 
Доктор медичних наук, професор
Професор кафедри клінічної лабораторної діагностики факультету біології, екології та медицини Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара
Контакти:

Телефон робочий: (056) 373-12-83

e-mail: klinlab@i.ua
Наукова біографія

У 1956 році закінчив Київський національний медичний інститут, спеціальність «Біохімія».

У 1960 році в Київському національному медичному інституті захистив кандидатську дисертацію на тему «Хімічна взаємодія і функціональний взаємозв'язок» за спеціальністю «Біохімія».

У 1971 році в Київському національному медичному інституті захистив докторську дисертацію на тему «Особливості вуглеводного обміну в нормі та при данпінг-реакції» за спеціальністю «Клінічна біохімія».

Науково-педагогічний стаж Бачинського П.П. складає 53 роки.

Основні публікації:

1.Стаття «Актуальні проблеми викладання радіології в до дипломній освіті лікаря». Журнал «Українські медичні вісті»,2011.- т.9,-№1-4.

2.Стаття «Шляхи використання тестування для покращення результатів вищої медичної освіти». Журнал «Українські медичні вісті»,2011.- т.9,-№1-4.

3.Тези конференції: Вплив екологічних чинників на клініко-біохімічні показники здоров'я дітей в умовах Придніпровського регіону. Зб. матер. ХІІІ конгресу СФУЛ з  міжнародною участю Львів-Київ-Чикаго. 2010р.-С.188. (0,06 д.а.).

4.Тернистий шлях українського лікаря Євгена Озаркевича та інших представників інтелігенції у боротьбі за інтелектуальне здоров'я нації. Зб. матер. ХІІІ конгресу СФУЛ з з міжнародною участю Львів-Київ-Чикаго. 2010р.-С.59-70 (0,75 д.а.).

5.Роль сучасних підручників з біоорганічної та біологічної хімії для мед вузів у підготовці висококваліфікованих біохіміків і лікарів. Матер. Х-Українського біохімічного з'їзду. Український біохімічний журнал. -2010р.-Т.82-№4- С.332-335. (0,25 д.а.).

6.Наукові підходи Є Озаркевича в умовах клініки як одного з перших засновників нового напрямку світової медицини - доказової медицини та її складової-клінічної лабораторної доказової медицини. Зб. матер. ХІІІ конгресу СФУЛ з  міжнародною участю Львів-Київ-Чикаго. 2010р.-С.56-59 (0,25 д.а.).

Нагороди:

- «Учасник війни» (1970 р.).

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України