Національна академія наук України Міністерство освіти і науки України
Придніпровський науковий центр
Дніпропетровськ Запоріжжя Кіровоград
Пропустити посилання переходів
Контакти
На головну
Про нас
Пропустити посилання переходів
Вчені регіону
Інноваційна діяльність
Міжнародне співробітництво
Нагороди для вчених
Наукові організації
Підготовка наукових кадрів
Підрозділи центру
Про центр
Робочі матеріали
Фестиваль науки
Офіційні джерела
Національна академія наук України
Министерство образования и науки, молодежи и спорта Украины
Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку
Інноваційна діяльність 
Придніпровский науковий центр > Інноваційна діяльність
 
 

    Придніпровський науковий центр НАН України і МОН України серед основних завдань діяльності має задачу по формуванню ефективної науково-технологічної та інноваційної політики в регіоні, для вирішення якої він співпрацює з Дніпропетровським регіональним центром інноваційного розвитку Державного агентства України з інвестицій та інновацій. Між  Центром та  Державною бюджетною установою «Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку» підписано договір за № 05-08-01 від 05.08.08 р. про співробітництво у сфері інноваційної діяльності  для забезпечення ефективного використання наукового, науково-технічного та інноваційного потенціалу регіону.
    На виконання постанови НАН України від 04.06.2008 р. № 156 Центр та Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку Держінвестицій України спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією прийняли участь у розробці "Програми інноваційного розвитку Дніпропетровської області до 2020 року". Програма затверджена Розпорядженням голови обласної державної адміністрації № Р – 82/0/3-08 від 04.03.2008 р. та Рішенням обласної Ради від 23.05.2008 р. № 386-15/У. Програма була затверджена у формі внесення змін до раніше існуючої з 2004 року програми з аналогічною назвою, у розробці якої ПНЦ також приймав участь.
   
Задля моніторингу та управління виконанням завдань Програми створений орган управління – Координаційна рада з питань реалізації регіональної програми інноваційного розвитку, положення про яку та персональній склад затверджені Розпорядженням голови Дніпропетровської облдержадміністрації № Р-593/0/3-08 від 30.09.2008 р.
   
Придніпровський науковий центр НАН України і МОН України та Дніпровський регіональний центр інноваційного розвитку Держінвестицій України спільно із Запорізькою обласною державною адміністрацією прийняли участь у розробці "Цільової економічної програми інноваційного розвитку Запорізької області на 2008 – 2012 рр.", яка затверджена Рішенням Запорізької обласної Ради № 12 від 07.08.2008 р.
   
Створення Координаційної ради затверджено  Розпорядженням голови Запорізької облдержадміністрації № 450 від 21.12.2007 р.
   
ПНЦ НАН України та МОН України спільно із Дніпровським регіональним центром інноваційного розвитку Держінвестицій України та обласними адміністраціями Дніпропетровської та Запорізької областей ведеться активна робота по виконанню  заходів цих регіональних програм.

MyCounter - счётчик и статистика
   
Придніпровський науковий центр © Центр практичної інформатики НАН України