Skip Navigation Links
Пропустити посилання переходів
Головна
Індустрії
Науковцям
Попит
Відео
ООТНТ
Пошук
Бізнес Портал " НаноТехнології та НаноМатеріали" НАН України
 

Шановні відвідувачі порталу!

Цей портал створено Відділом міжнародної науково-технічної діяльності, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики Національної академії наук України за підтримки Державної цільової науково-технічної програми "Нанотехнології та наноматеріали" (2011-2014) та цільової комплексної програми фундаментальних досліджень НАН України «Фундаментальні проблеми створення нових наноматеріалів і нанотехнологій» (2015-2019).

Якщо у Вас є пропозиції щодо розвитку порталу, будь-ласка, надсилайте їх на нашу адресу

 Місія
 Бачення

Місією порталу є сприяння інноваційному розвитку Національної академії  наук  України  в інтересах держави,  громадськості  та  наукової   спільноти.

Інновації зі швидкістю світла.

Рушійною силою для розвитку порталу є бачення, яке базується на  трьох головних принципах:

  • Портал встановлює нові стандарти взаємодії між науковцями та бізнесом шляхом надання їм інтегрованих Web та бізнес рішень, заснованих на викориcтанні передових практик у розробці бізнес порталів.
  • Портал своєчасно доносить результати піонерських розробок та досліджень в галузі нанотехнологій та наноматеріалів,створених в Інститутах НАН України, до усіх гравців глобального ринку.
  • Портал сприяє перетворенню наукоємних розробок НАНУ в інноваційні продукти .
У рубриці ВІДЕО є можливість ознайомитись з інформацією про нанотехнології та наноматеріали, що були представлені на Технологічних зустрічах у Національній академії наук України.
Новини нанотехнологій в НАН України

11 жовтня 2016 року у штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі відбулася чергова церемонія нагородження Медаллю ЮНЕСКО «За внесок у розвиток нанонауки та нанотехнологій». Серед цьогорічних лауретів був перший віце-президент Національної академії наук України, голова Секції фізико-технічних і математичних наук НАН України академік Антон Григорович Наумовець.

Колективне фото цьогорічних лауреатів Медалі ЮНЕСКО «За внесок у розвиток нанонауки і нанотехнологій» із Генеральним директором ЮНЕСКО І. Боковою

Далі >>>

Люмінесцентні наноматеріали технічного й біомедичного призначення

Впродовж останніх років надзвичайно активно досліджується такий широкий клас матеріалів із унікальними властивостями, як нанодисперсні матеріали. Одними з найцікавіших серед них – як із теоретичної, так і з практичної точки зору – є люмінесцентні нанокристали й наноструктуровані композиційні матеріали. Перехід від об’ємних до нанодисперсних люмінесцентних і сцинтиляційних матеріалів відкриває нові можливості для їх застосування (зокрема як люмінесцентних зондів у живих клітинах) і дає змогу варіювати їх оптичні властивості в широкому діапазоні. Створенням і дослідженням цих матеріалів активно й плідно займаються науковці лабораторії фізики люмінесцентних та сцинтиляційних матеріалів Інституту сцинтиляційних матеріалів (ІСМА) НАН України, розташованого в Харкові.

Далі >>>

IV Міжнародна конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО-2016) відбулася 24 - 27 серпня 2016 у м. Львові у Львівському національному університеті імені Івана Франка

24 - 27 серпня 2016 р. у м. Львові у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася ІV Міжнародна конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО-2016).

Було отримано 740 реєстраційних заявок від вчених з більш, ніж з 30 країн світу. Хочемо щиро подякувати всім учасникам цього заходу за їх активну участь. Конференція НАНО-2016 була проведена за підтримки цільової комплексної програми фундаментальних досліджень НАН України «Фундаментальні питання створення нових наноматеріалів та нанотехнологій» на 2015–2019 роки.

Подивитись фотозвіт про перебіг подій конференції та ознайомитись з тезами доповідей Ви можете на сторінці конференції НАНО-2016.

ІІІ Міжнародна конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО-2015) відбулася 26 - 29 серпня 2015 у м. Львові у Львівському національному університеті імені Івана Франка

26 - 29 серпня 2015 р. у м. Львові у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася ІІІ Міжнародна конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (НАНО-2015).

Було отримано 650 реєстраційних заявок від вчених з більш, ніж з 20 країн світу. Хочемо щиро подякувати всім учасникам цього заходу за їх активну участь. Конференція НАНО-2015 була проведена за підтримки цільової комплексної програми фундаментальних досліджень НАН України «Фундаментальні питання створення нових наноматеріалів та нанотехнологій» на 2015–2019 роки.

Подивитись фотозвіт про перебіг подій конференції та ознайомитись з тезами доповідей Ви можете на сторінці конференції НАНО-2015.

Технологічна зустріч 2014

Зараз як в Україні, так і Європі дуже актуальним є питання комерціалізації наукоємних розробок. В умовах глобалізації міжнародної економіки жодна країна світу не може залишатися осторонь процесів, що відбуваються на міжнародному ринку технологій.

Далі >>>

Нові технології отримання керамічних нанокомпозитів

В Інституті проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України розроблені нові технології спікання нанодисперсних систем із кераміки та керамічних композитів з нанорозмірною зерновою структурою.

Далі >>>

 
 
   

Науковцям

   
 

© 2010 - 2015, ІФ НАНУ