Національна академія наук України
National  Academy  of  Sciences  of  Ukraine

Skip Navigation Links
Пропустити посилання переходів
Про проекти
За роками
Установи-виконавці
Партнери
Наукові пріоритети
Державні пріоритети
Призначення
Ключові слова
Про портал
Пропустити посилання переходів
Актуальні для України проблеми, для вирішення яких можуть бути використані результати виконання проекту
Опис результатів виконання проекту
Суб'єкти використання результатів проекту
Близькі за напрямом існуючі вітчизняні та зарубіжні аналоги
Основні переваги кінцевих результатів проекту
Про участь партнерів у виконанні проекту
Пропозиції щодо практичного впровадження результатів проекту
Опис результатів виконання проекту 

2006 р.(Розробка спецiальних технологiй вiдпрацювання запасiв у вугiльних ціликах) - Розроблено методи оцінки НДС масиву і прогнозу викидо- і ударонебезпечних зон, засоби запобігання ГДЯ. Вибрано систему розробки з визначенням її оптимальних параметрів. Розроблено типові технологічні схеми при відпрацьовуванні ділянок пластів і визначено основні принципи по оперативному керуванню БШУ.

2007 р. (Впровадження бурошнекових технологій відпрацювання запасів у вугільних ціликах) - Виконано «Проект на відпрацювання цілика західного парного штреку пласта l1 бурошнековим комплексом в умовах шахти ім. В.І. Леніна ДП «Макіїввугілля»,створена експериментальна ділянка по бурошнековому вийманню запасів у вугільних ціликах з розробленою й узгодженою зі всіма інстанціями необхідною технічною документацією, вирішено кадрові і технічні питання по забезпеченню успішної господарсько-виробничої діяльності дільниці з використанням виготовленого в 2007 році за типом БШК-2 вдосконаленого агрегату АВШ-1.

  2008 р. (Адаптація бурошнекової технології відпрацювання вугільних ціликів до різних гірничо-геологічних умов.) - Розроблено адаптовані бурошнекові технології і за результатами їх дослідно-промислової експлуатації зроблено рекомендації по їх застосуванню до різних гірничо-геологічних умов. Виконано комплекс першочергових підготовчих робіт на науково-виробничій ділянці в умовах шахти iм. В. І. Леніна ДП «Макiїввугiлля», придбано електропускове устаткування; здійснено пусконалагоджувальні роботи, монтаж і запуск до роботи бурошнекової установки АВШ-1, а також замовлення і придбання устаткування, необхідного для розширення радіусу дії АВШ-1.

 

 
 
Заповнюється відповідальним співробітником установи-виконавця проекту
 
Президія НАН України © Макетний зразок
  This Website is best available with Microsoft Internet Explorer 6.0+