Національна академія наук України
National  Academy  of  Sciences  of  Ukraine

Skip Navigation Links
Пропустити посилання переходів
Про проекти
За роками
Установи-виконавці
Партнери
Наукові пріоритети
Державні пріоритети
Призначення
Ключові слова
Про портал
Пропустити посилання переходів
Актуальні для України проблеми, для вирішення яких можуть бути використані результати виконання проекту
Опис результатів виконання проекту
Суб'єкти використання результатів проекту
Близькі за напрямом існуючі вітчизняні та зарубіжні аналоги
Основні переваги кінцевих результатів проекту
Про участь партнерів у виконанні проекту
Пропозиції щодо практичного впровадження результатів проекту
Суб'єкти використання результатів проекту 
 

В першу чергу результати проекту повинні дійти до замовників будівництва та проектних організацій, чому має сприяти широке інформування потенційних споживачів цієї продукції.

Таку роботу спеціалісти ІПММС НАН України та НТТОВ “Елекон” проводять як серед замовників в місті Києві, так і за його межами (Черкаси, Одеса, Житомир та інші).

Звісно, будь-яке будівництво починається з розроблення проектної документації, одним з розділів якої обов’язково є автоматика. Саме з пропозицією щодо розробки проекту автоматики на базі наших мікропроцесорних засобів автоматизації ми звернулись до спеціалістів ВАТ „Київпроект” ще в 1999 році. Тепер більше 20 проектних організацій використовують нашу автоматику в проектах автоматизації інженерного обладнання будівельних об’єктів. Серед них і дуже відомі установи, як „БІП ПМ”, „Гіпроцивільпроект”, „УкрЗНІІЕП”, „Укрпроектреконструкція”, та багато інших.

Не в останню чергу це стало можливим завдяки надійній роботі наших систем на багатьох будівельних об’єктах та відповідальним ставленням наших спеціалістів до запитів експлуатаційних служб і допомозі їм в освоєнні нашої техніки. Практично наші спеціалісти жодного об’єкта не покинули „на призволяще” і здійснюють супровід на протязі всього життєвого циклу обладнання.

А найкращою рекламою є надійна робота наших систем автоматики у складі інженерного обладнання будівельних об’єктів. Тож саме нашому партнеру по проекту - підприємству НТТОВ “Елекон” було довірено  поставку систем автоматики для інженерного обладнання на об’єкти ХК
“Київміськбуд”. Багато інших будівельних фірм використовують для автоматизації інженерного обладнання  щити автоматики, розроблені в ІПММС НАН України.   
 
Заповнюється відповідальним співробітником установи-виконавця проекту
 
Президія НАН України © Макетний зразок
  This Website is best available with Microsoft Internet Explorer 6.0+