Національна академія наук України
National  Academy  of  Sciences  of  Ukraine
Skip Navigation Links
Пропустити посилання переходів
Центри
Створення
Використання
Події, оголошення
Про портал
2004
28 квітня 2004
Про затвердження положень
Розпорядження Президії НАН України від 28.04.2004 № 322 ... докладніше >>>
2003
10 грудня 2003
Склад Комісії з питань модернізації парку наукових приладів та обладнання НАН України
Згідно додатку до постанови Президії НАН України від 10.12.2003 № 302 ... докладніше >>>

Головним призначенням створених на базі провідних установ НАН України Центрів колективного користування унікальним науковим обладнанням/приладами (далі Центр) є забезпечення наукових досліджень сучасним (світового рівня) коштовним імпортним науковим обладнанням, яке колективно використовується вченими академічних установ та вищих навчальних закладів.

Діяльність кожного новоствореного Центру визначається положенням, яке затверджується директором установи НАН України, на базі якої створюється Центр. Цим положенням, зокрема визначається порядок надання Центром послуг іншим науковим установам НАН, МОН та інших відомств України.

Створення і подальша робота Центрів в НАН України регламентується розпорядженням Президії НАН України від 28.04.04 №322.

Відповідно до цих документів, установа НАН України на початку року подає до свого відділення наук НАН України Запит щодо централізованого придбання імпортних наукових приладів та обладнання за рахунок бюджетних коштів НАН України.

Бюро Відділення наук НАН України розглядає Запити установ і робить висновки щодо доцільності та черговості(рейтингу) придбання імпортних наукових приладів/обладнання, які разом з супроводжувальним листом, підписаним керівником відділення НАН України, та відповідним Запитом установи НАН України подає до Комісії з питань модернізації парку наукових приладів та обладнання НАН України (далі Комісія).

Комісія відповідно зі своїми повноваженнями, визначеними розпорядженням Президії НАН України від 27.04.05 № 320, проводить засідання, на якому визначається з переліком приладів, що мають бути закуплені у наступному році установам НАН України для створення на базі цих приладів Центрів. Рішення Комісії розглядаються на засіданні Президії НАН України і затверджуються постановою Президії НАН України.


Президія НАН України © Макетний зразок
  This Website is best available with Microsoft Internet Explorer 6.0+