Логотип НАН України
      
Skip Navigation Links
Пропустити посилання переходів
Діяльність
Профспілка НАНУ
Пропустити посилання переходів
Наукові ради
Публікації
Взаємодія з Мінприродою та громадськими організаціямиExpand Взаємодія з Мінприродою та громадськими організаціями
Міжнародні контакти
Склад колегії Мінприроди України 
 

  ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
від 15 лютого 2008 року №74, від 14 квітня 2008 року № 186, від 07 липня 2008 року №343, від 17 липня 2008 року №369, від 22 жовтня 2008 року №542, від 03 листопада 2008 року № 565, від 24 листопада 2008 року № 604, від 25 грудня 2008 року №669, від 24 січня 2009 року №28, від 08 квітня 2009 року № 164, від 14 липня 2009 року № 377, від 15 вересня 2009 року № 476, від 29 вересня 2009 року № 508, від 04 листопада 2009 року № 582

 

СКЛАД

колегії Міністерства охорони навколишнього природного
середовища України

 

1.                 

Філіпчук
Георгій Георгійович

Міністр, голова колегії         (за посадою)

2.                 

Лизун
Степан Олексійович

перший заступник Міністра (за посадою)

3.                 

Чорнокур
Іван Григорович

перший заступник Міністра (за посадою)

4.                 

Гончар
Володимир Миколайович

заступник Міністра (за посадою)

5.                 

Гурський
Дмитро Сергійович

заступник Міністра (за посадою)

6.                 

Макаренко
Іван Дмитрович

заступник Міністра (за посадою)

7.                 

Мовчан
Микола Михайлович

заступник Міністра (за посадою)

8.                 

Рибалка
Сергій Вікторович

заступник Міністра (за посадою)

9.                 

Тригубенко
Сергій Миколайович

заступник Міністра (за посадою)

10.            

Гриник
Петро Іванович

Начальник Державної служби заповідної  справи(за посадою)

11.            

Костров
Микола Михайлович

начальник Державної екологічної інспекції (за посадою)

12.            

Мормуль
Дмитро Дмитрович

голова Державної геологічної служби (за посадою)

13.            

Ткаліч
Володимир Петрович

голова Державної служби геодезії, картографії та кадастру (за посадою)

14.            

Семинога
Анатолій Іванович

Народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (за згодою)

15.            

Горошкевич
Олександр Сергійович

Народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (за згодою)

16.            

Губський
Богдан Володимирович

Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (за згодою)

17.            

Толстоухов
Анатолій Володимирович

Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (за згодою)

18.            

Шаго
Євген Петрович

Народний депутат України, Голова підкомітету з питань поводження з техногенними родовищами та промисловими відходами Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (за згодою)

19.            

Богдан
Руслан Дмитрович

Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та
ядерної безпеки (за згодою)

20.            

Бурлаков
Павло Миколайович

Народний депутат України, голова підкомітету з питань місцевих бюджетів Комітету Верховної Ради України з питань бюджету (за згодою)

21.            

Кулініч
Олег Миколайович

Голова Державного комітету земельних. ресурсів (за згодою)

22.            

Лупальцов
Ігор Володимирович

Голова Національного агентства екологічних інвестицій (за згодою)

23.            

Тимошенко
Микола Михайлович

Голова Державного комітету лісового господарства (за згодою)

24.            

Пономаренко
Олександр Володимирович

Голова правління НАК "Надра України" (за згодою)

25.            

Сташук
Василь Андрійович

Голова Державного комітету по водному господарству (за згодою)

26.            

Бондар
Олександр Іванович

ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління

27.            

Волковецький
Степан Васильович

Дипломатичний радник Міністерства охорони навколишнього природного середовища України

28.            

Гошовський
Сергій Володимирович

директор Українського державного геологорозвідувального інституту (за згодою)

29.            

Єришева
Антоніна Іванівна

голова Громадської ради організацій природоохоронного спрямування при Мінприроди (за згодою)

30.            

Тимочко
Тетяна Валентинівна

директор Орхуського інформаційно-тренінгового центру Мінприроди (за згодою)

31.            

Шевчук
Василь Якович

заступник директора Інституту законодавства Верховної Ради України, доктор економічних наук, Голова Всеукраїнського товариства охорони природи (за згодою)

32.            

Шестопалов
Вячеслав Михайлович

академік-секретар Відділення наук про Землю Президії Національної академії наук України, академік НАНУ (за згодою)

33.            

Щербак
Юрій Миколайович

Президент Інституту сталого розвитку, доктор медичних наук (за згодою)

34.            

Пітцик
Мирослав Васильович

Віце-президент Асоціації міст України та громад з виконавчої роботи (за згодою)

35.            

Абаімов
Василь Петрович

селищний голова смт. Добротвір Львівської області (за згодою)

36.            

Супрун
Віктор Кузьмович

Голова ЦК профспілки працівників геології, геодезії та картографії (за згодою)

37.            

Квасенко
Ольга Іванівна

начальник Управління контрольно-ревізійної роботи (за посадою)

   
Президія НАН України © Макетний зразок
  This Website is best available with Microsoft Internet Explorer 6.0+